Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Gratis frakt over kr 800 · Vi planter et tre for hvert solgte produkt

Beskrivelse

Her får du et hendig lite kitt med både vår bestselgende Anti-Aging ansiktskopp og den nye øyekoppen.

Ansikts-kopping dyprenser huden ved å suge til seg urenheter, sminke og smuss. Øker sirkulasjonen og drenerer manuelt veskeansamling i ansiktet. Ansikts-kopping har en unik anti-aging effekt da det stimulerer fibroblastcellene til å produsere kollagen og elastin ved å forsiktig dra i dem. Huden din vil få en ny glød. Kun to minutter med koppingmassasje tilsvarer 15 minutters manuell massasje. Behandlingen er også veldig god for poser under øynene. Bruk den med din ansiktsrens eller Dermaspa Grønn Te ansiktsolje, Økologisk ansiktsolje eller annen olje/krem. Kopping vil også doble effekten av ansiktsproduktene du tar på etterpå.

Dette er en kopp av god kvalitet, både for nybegynnere og for de som er vant til kopping. Vakuum trykket er alt fra lett til hardt, du regulerer dette selv ved hvor hardt du trykker på koppen. Koppen er 3,5 cm i diameter. Øyekoppen er 1 cm i diamter og brukes kun over øyebenet.

Bruk: Lengre bruksanvisning sendes med din bestilling. Koppene må brukes på fuktig hud for at de skal sette seg, enten med ansiktsrens eller med olje. Koppen trykkes inn på midten før den settes på huden, reguler trykket etter hvor mye du trykker koppen inn. Trykk inn koppen og sett den på huden, begynn ved haken og beveg den fra midten av ansiktet og utover. Øyekoppen brukes KUN over øyebenet og skal ikke dras over huden, når du bruker den skal du trykke den inn å sette den ned på huden så slippe trykket og flytt til neste område.

Vurderinger

0 av 0 vurderinger

Average rating of 0 out of 5 stars

Legg igjen en anmeldelse!

Del dine erfaringer med andre kunder.

Fantastisk

Veldig bra

Bra

Greit

Ikke bra

Please enter at least 5 characters.
Please enter at least 40 characters.
Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA, og Google Privacy Policy og Vilkår for bruk gjelder.

Skip product gallery

Relaterte produkter

Økologisk anti-aging dagkrem
Økologisk anti-aging dagkrem

Regular price: kr 369,00
Økologisk anti-aging dagkrem Refill
Økologisk anti-aging dagkrem Refill

Regular price: kr 279,00
Dermaroller 0.5 mm
Dermaroller 0.5 mm

Regular price: kr 449,00
Cellulitt-koppesett + Cellu-X olje og Kaffeskrubb
Cellulitt-koppesett + Cellu-X olje og Kaffeskrubb

Regular price: kr 857,00
Cellulitt-koppesett + Cellu-X olje og Derma Glow
Cellulitt-koppesett + Cellu-X olje og Derma Glow

Regular price: kr 848,00
Cellulitt-koppesett og Cellu-X
Cellulitt-koppesett og Cellu-X

Regular price: kr 639,00
Sett for kopping
Sett for kopping

Regular price: kr 449,00
XL-Cellulittkopp og Cellu-X
XL-Cellulittkopp og Cellu-X

Regular price: kr 399,00
XL-kopp for kropp
XL-kopp for kropp

Regular price: kr 209,00
Arganolje Refill 100ml
Arganolje Refill 100ml

Regular price: kr 279,00
Arganolje Refill 50ml
Arganolje Refill 50ml

Regular price: kr 159,00
Arganolje Økologisk 100ml
Arganolje Økologisk 100ml

Regular price: kr 399,00
Arganolje Økologisk (Fersk)
Arganolje Økologisk (Fersk)

Regular price: kr 239,00

Takk til våre kunder som har plantet

Vi har plantet 40 000 trær sammen med kundene våre siden 2017.

Se hvordan det fungerer

Ett tre for hvert produkt du kjøper, plantet gjennom Trees for the Future.

I samarbeid med