Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Gratis frakt over kr 800 · Vi planter et tre for hvert solgte produkt

Beskrivelse

Kopping får opp sirkulasjonen, reduserer cellulitter og veskeansamlinger i kroppen. Negativt trykk (vakuum) gjør at alle produktene du bruker på huden vil penetrere dypere og derfor være mer effektive. Det stimulerer også fibroblast cellene til å produsere naturlig kollagen og elastin som holder huden strammere og vakrere.  Cellu-X cellulittolje inneholder ingredienser som er målrettet mot å behandle cellulitter og oljen virker oppstrammende og sirkulasjonsøkende på huden. Bruk oljen på tørr hud før du kopper eller bruk koppen i dusjen før du påfører Cellu-X på lett fuktig hud. 

Husk å bli med på programmet vårt for å jobbe målrettet for å redusere cellulitter, få enda bedre resultater med koppene. Programmet er gratis, meld deg på her!

En effektiv og billig cellulittbehandling du kan gjøre hjemme. 5-10 minutter en til to ganger om dagen, du kan bruke koppen i dusjen eller med olje på tørr hud. Du regulerer selv trykket etter hvor hardt du trykker på koppen. Negativt trykk trenger dypt ned i huden, 5 minutter med kopping tilsvarer 30 minutter med manuell massasje.

Denne koppen er en stor kopp med hardt trykk som gir raskere resultat. For nybegynnere vil det kanskje være mer behagelig å starte med vår andre kopp, som er mindre. XL Koppen er 7 cm i diameter.

Vurderinger

0 av 0 vurderinger

Average rating of 0 out of 5 stars

Legg igjen en anmeldelse!

Del dine erfaringer med andre kunder.

Fantastisk

Veldig bra

Bra

Greit

Ikke bra

Please enter at least 5 characters.
Please enter at least 40 characters.
Dette nettstedet er beskyttet av reCAPTCHA, og Google Privacy Policy og Vilkår for bruk gjelder.

Skip product gallery

Relaterte produkter

Dermaroller til kropp 1.5 mm
Dermaroller til kropp 1.5 mm

Regular price: kr 549,00
Cellulitt-koppesett + Cellu-X olje og Kaffeskrubb
Cellulitt-koppesett + Cellu-X olje og Kaffeskrubb

Regular price: kr 857,00
Cellulitt-koppesett + Cellu-X olje og Derma Glow
Cellulitt-koppesett + Cellu-X olje og Derma Glow

Regular price: kr 848,00
Arganolje Økologisk 100ml
Arganolje Økologisk 100ml

Regular price: kr 399,00
Cellulitt-koppesett og Cellu-X
Cellulitt-koppesett og Cellu-X

Regular price: kr 639,00
Arganolje Økologisk (Fersk)
Arganolje Økologisk (Fersk)

Regular price: kr 239,00
Sett for kopping
Sett for kopping

Regular price: kr 449,00